II caminada solidària de la nostra escola

El proper diumenge, 27 de maig, farem la II caminada solidària de la nostra escola, organitzada per l’Equip de la Pastoral i l’ONG Red Azul. Hi haurà dos recorreguts, la caminada curta que començarà al velòdrom d’1 hora aprox., i la llarga des de l’escola, d’una durada de 3 hores aprox. Hem modificat el recorregut de la caminada llarga per fer-lo més planer.

Un cop finalitzades les caminades ens trobarem tots  a l’escola on hi haurà una botifarrada i un sorteig.  Enguany la caminada va destinada a un projecte a Sanghé (Senegal), per poder donar feina a dones africanes elaborant melmelades de mango.

La venda de tiquets seran els dies 15, 16, 17 i 18 de maig, a partir de les 17h al costat de porteria.

Implica’t... I caminem junts!! Gaudirem d’un gran dia tots plegats per una bona causa!!

  CIC Castres Fundació Emilie IC Lloret Réseau Bleu
 

 

Estamos usamos pequeños fragmentos de información llamados "Cookies"

estas NO SUPONEN UN PROBLEMA para los usuarios. Puede evitarlas mediante su navegador o aceptarlas ¿Cómo restringirlas?

Acepto

Contactar    -